Květen 2014

Vodník na závodech

25. května 2014 v 21:22 | Devill |  Moje tvorba
V sobotu 24.5.14 místo na zombie walku na místních Chrastavských závodech a popravdě jsem za to celkem ráda a rozhodně toho nelituji.

Byla tam úžasná atmosféra a hodně lidí jsem tam znala a hlavně všichni tam byly přátelští jako každý rok, který tam jsem. :-)
Bratr a jeho přítelkyně Hanča tam dokonce i závodili. Bratr je už ošlehaný rybář a Hanča ta zase úpná začátečnice. No ale co si budem povídat nováčci maj vždycky štěstí a díky tomu Hamča skončila na krásném 15.místě (získala za něj vezírek) a můj bratr Milan hned za ní na 16.místě(ten si vybral roskládací rybářskou židly). Je hezké že každý kdo tam byl si mohl vybrat nějakou cenu dokonce i ten kdo nechytil nic.

Začínalo se cca v 7:00, kdy jsme s bratrem a Hančou přijeli na místo tedy na Prasklinu no tedy spíše ji lidé znají jako Luční. V 8:00 bylo zahájení chytání. Závodili dospělí i děti.
Ve 12:00 bylo ukončení dětských závodů a přestávka na oběd pro dospělé.
Každé z dětí dostalo diplom,medajli a cenu a i když jsem přišla jen jako divák tak jsem byla zatažena do děje a ony medajle jsem dětem dávala já. :-)Pak jsem ochotně pomohla utírat nádobí a pomáhat pří prodeji piva (ještě že bylo ,,lahvový,,) :-D
Po tom co si všichni dali oběd (byly tam buřty které jste si mohli opéct na ohýnku) se pokračovalo v závodech dospělích, které končili v 15:00 ,ale nebylo to kvůli tomu hnusnýmu slejváku. :-D
Poté bylo vyhlášení pořadí, pro první tři umístěné byly dyplomi a ceny a pro ostatní jen ceny.

Popravdě bylo to hezké a už se těším až budou závody přístí rok. :-)

PS.:Bohužel kvůli tomu že mám jen omezený internet nemohu sem dát více fotem dokud nebudu u mamky, ale v nadpisu zmiňovaného vodníka sem musím prostě dát.

VodníkA co jiného než že jsem se sním musela vyfotit :-)

Vodník a Devill